Marc Cain на Тижні моди в Парижі
Marc Cain на Тижні моди в Парижі Надихати й дивувати: у вересні пройшов паризький Тиждень моди. Fashion блогер, Олександра Лапп, приміряла декілька цікавих образів у модній столиці світу та продемонструвала моделі з нової колекції німецького бренду Marc Cain.
У Берліні пройшов показ майбутньої колекції Marc Cain
У Берліні пройшов показ майбутньої колекції Marc Cain Колекція сезону Осінь-Зима 2018-2019 натхненна образом легендарного клубу Studio54
Новий сезон - нові образи
Новий сезон - нові образи Ще декілька місяців і на зміну холодній зимі прийде теплий та сонячний весняно-літній сезон. Але до нового сезону звичайно ж потрібно підготуватися заздалегідь! Саме тому перші теми нової колекції Marc Cain сезону Весна-Літо 2018 Ви вже можете придбати на нашому сайті.
Marc Cain Sports 17/18
Marc Cain Sports 17/18 Нова колекція Marc Cain Sports 2017-2018 відрізняється своєю яскравістю та різноманітністю принтів. У кожної теми своя родзинка, яка є абсолютним трендом актуального сезону. Основні кольори кожної з колекцій обрані не просто так, те ж саме можна сказати про принти та фасони. Що ж такого унікального у кожній з тем нової колекції Marc Cain Sports?
У новий сезон - стильно та впевнено!
У новий сезон - стильно та впевнено! Літо закінчується, але попереду на нас чекає не менш вражаюча осінь, тому готуватися до продуктивного сезону можна починати вже зараз!