Marc Cain Sports 17/18
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Marc Cain Sports 17/18

Нова колекція Marc Cain Sports 2017-2018 відрізняється своєю яскравістю та різноманітністю принтів. У кожної теми своя родзинка, яка є абсолютним трендом актуального сезону. Основні кольори кожної з колекцій обрані не просто так, те ж саме можна сказати про принти та фасони. Що ж такого унікального у кожній з тем нової колекції Marc Cain Sports?

     Marc Cain Sports - поєднання стилю та комфорту, спортивних фасонів і високоякісних матеріалів.
   Нова колекція Marc Cain Sports 2017-2018 відрізняється своєю яскравістю та різноманітністю принтів. У кожної теми своя родзинка, яка є абсолютним трендом актуального сезону. Основні кольори кожної з колекцій обрані не просто так, те ж саме можна сказати про принти та фасони. Що ж такого унікального у кожній з тем нової колекції Marc Cain Sports?

HAVE FUN

marc-cain-look-ha-314_z.jpg

    Колекція Have Fun демонструє, що стиль мілітарі як ніколи в тренді! Яскраве забарвлення камуфляжних принтів додає моделям унікальності, а аплікації та вишивки у вигляді кактусів вносять стильні акценти. Еластичні брюки, вільні футболки та пуховий верхній одяг створюють зручний, спортивний стиль. Образи колекції відмінно підійдуть як для осінніх прогулянок, так і для занять спортом.

FEEL GOOD

marc-cain-look-hc-378_z.jpg 


    Родзинка колекції Feel Good - принти з японськими квітами та м'який жовтий колір в її основі. І свою назву ця колекція отримала не просто так: у теплих кашемірових светрах, стильних бомберах і зручних брюках з колекції Feel Good Ви дійсно відчуєте себе чудово!

CROSS COUNTRY

Kampagne-FW17_Sports16.jpg


   Колекція Cross Country - втілення стилю кантрі. Відмінною рисою є картаті принти, ромбовидні візерунки та моделі з бахромою. Стильний ліловий колір - основний у колекції та додає м'якості абстрактним принтам і незвичайним фасонам. Ідеальний варіант, щоб виглядати стильно, незалежно від того, у залі Ви, на прогулянці або ж у подорожі.

Стиль, висока якість та зручність - це все про Marc Cain Sports. Унікальність, яскравість і тренд - це все про Marc Cain Sports 2017-2018!