Філософія
Пн-Пт с 10:00 до 19:00 info@mcbuy.com.ua

Філософія

Жінка в концепції “Marc Cain” завжди йде в ногу з часом. Вона впевнена в собі, відкрита і допитлива. Їй подобається бути жінкою і виражати себе через стиль – самодостатній і природній. Істинним діамантом для “Marc Cain” є кожна нова колекція! Концепція компанії при створенні колекції – відчуття естетики і мистецтва в поєднанні з простотою і природністю, інноваційним мисленням і ексклюзивністю. 

Мода, що зберігає  самобутність. Мода, яку неможливо не впізнати чи сплутати – суть філософії при створенні комплектів  “Marc Cain”.

При цьому “комплект” для “Marc Cain” – це не лише ідеально підібраний одяг, але і передусім тонке вміння поєднувати, на перший погляд, абсолютно різнопланові елементи. Протиріччя, які доповнюють одне одного, тим самим створюючи цілісну картину. В цьому вмінні народжується гармонія, по-новому наповнюючи поняття “стиль” – стиль від  “Marc Cain”. Цей стиль втілюється в чотирьох основних лініях: “Marc Cain Collections”, “Marc Cain Sports” і “Marc Cain Essentials”, а також в додатковій лінії “Marc Cain Additions”.

  • “Marc Cain Collections” – це основа бренду. Поєднання чуттєвих силуетів з яскравими, гламурними деталями – відображення духу сучасності з особливими стилем і класом.

  • “Marc Cain Sports” – зручний одяг стилю “Casual”: Модний, спортивний, наповнений життєлюбністю. Під цим лейблом представлені речі, що поєднують сучасний дизайн з функціональністю та свободою рухів.

На створення лінії “Marc Cain Essentials” дизайнерів компанії надихнула вічна класика з її рівними лініями, приглушеними кольорами і високоякісними матеріалами. Ці моделі не підвладні короткочасним віянням моди, вони підкорюють позачасовістю свого стилю: благородністю, витонченістю, простотою. Моделі цієї лінії, які чудово поєднуються з іншими елементами з притаманною їм зручністю і елегантністю, неодмінно повинні бути частиною будь-якого гардеробу. Найвища якість, максимальна зручність і класичний дизайн – ось характерні особливості моделей лінії  “Marc Cain Essentials”: довговічність в її найкращому вигляді.

“Additions” – це “доповнення” до уже улюблених моделей і виробів, що уже в продажу. Окремо від основних колекцій комплектів “Marc Cain”, таких як “Marc Cain Collections” або “Marc Cain Sports”, покупцям пропонуються трендові моделі основних напрямів: одяг для прогулянок і відпочинку, сукні, футболки, брюки і т. ін.. “Marc Cain Additions”– це рішення, що покликане розширити пропонований асортимент окремих елементів.

В сезон осінь/зима на ринок вийшов новий лейбл  Bags&Shoes. Marc Cain Bags&Shoes – це широкий асортимент продукції, покликаної задовольнити потреби спеціалізованих магазинів по продажу взуття, сумок і аксесуарів. Важливо зазначити, що продукцію вирізняє самобутній дизайн в поєднанні з індивідуальністю форм а також любов до деталей.